Logo Scouting Pekela
Nieuws
Informatie
Groepen
Login

Contact

Om met ons in contact te komen kunt u één van onderstaande e-mail-adressen gebruiken. We horen graag van u!

Leiding

Bevers: leiding.bevers@scoutingpekela.nl

Kabouters: leiding.cupido@scoutingpekela.nl

Welpen :leiding.welpen@scoutingpekela.nl

Padvindsters: leiding.padvindsters@scoutingpekela.nl

Verkenners: leiding.verkenners@scoutingpekela.nl

Rowan Sherpa’s: leiding.veentrappers@scoutingpekela.nl

Bestuur

Geheelbestuur: bestuur@scoutingpekela.nl

Voorzitter: voorzitter@scoutingpekela.nl

Secretaris: secretaresse@scoutingpekela.nl

Penningmeester: penningmeester@scoutingpekela.nl

Ledenadministratie:ledenadministratie@scoutingpekela.nl

Groepsbegeleider: groepsbegeleider@scoutingpekela.nl

Overige

Wanneer je een vraag hebt over Scouting Pekela, en je hebt het antwoord niet op deze site hebt kunnen vinden, stuur ons dan een email met je vragen. Afhankelijk van het onderwerp van je vraag zijn er een aantal adressen beschikbaar:

Algemene zaken en informatie verzoeken kunt u terecht bij info@scoutingpekela.nl.

Voor informatie, opmerkingen mbt de site, en alle andere zaken: webmaster@scoutingpekela.nl

Voor nieuws, media, of het organiseren van activiteiten met of door Scouting Pekela: pr@scoutingpekela.nl

Bezoekadres clubhuis

Poortmanswijk (Oud Alteveer C 152) in Nieuwe Pekela. (voor de GPS’ers onder ons: 53.071991 ; 6.97053)